Obkladačské práce

Kvalitní pokládka keramických obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru, provedená rukou zkušených řemeslníků. Šetřete s námi čas i náklady.  

Prohlédnout ukázky práce Získat nabídku
Ušetříte 6 % na materiál díky DPH
Při objednávce spolu s montáží se na vás vztahuje DPH jen 15 % místo 21 %. Díky tomu ušetříte z ceny materiálu a cena samotné montáže se vám vrátí v podobě úspory peněz.

Plzeň, Praha i celá ČR

Naši obkladači pracují na stavbách a rekonstrukcích nejen v Plzni a Praze, kde máme své showroomy, ale v rámci celé České republiky.

Návrh řešení, poradenství, vizualizace

Vše vám připravíme, abychom vytvořili ideální interiér nejen vaší koupelny. Nakreslíme návrhy a počítačovou vizualizace, díky které spočítáme materiál i cenovou nabídku. Zjistíme možnosti a požadavky na rozměry koupelnového vybavení a poradíme řešení.

 

Výběr materiálu

Ujme se vás kvalifikovaný odborník a pomůže s výběrem všeho, co budete potřebovat. Z velkého množství keramických obkladů a dlažeb různých formátů a povrchů si tak lépe vybere. Zastavte se pro inspiraci nebo domluvit celou realizaci. Materiál dopravíme, řemeslné práce zajistíme.

 

 

Realizace se zárukou

Tým našich odborných spolupracovníků provede pokládku vámi vybraných obkladů a dlažeb přesně podle vašich představ. Ušetříte čas i případné starosti. Jsme schopni vám navíc zajistit i kompletní vybavení koupelen, včetně sanity a doplňků. Chtějte spolehlivé partnery pro obklady a dlažby, včetně kvalitně odvedené práce. Realizujte s námi, případně si přijeďte pro radu a inspiraci.

 

Náš partner

Informace o cenách Zobrazit

Ukázky realizací

Nová Koulka

Obklady, dlažby a do některých bytů i podlahové krytiny 

Ecocity

První kompletní projekt Keramika Soukup, a. s. - my jsme se postarali o kvalitní práci

 

Další realizace

 

Chci nabídku

Přidat přílohu, plán, fotografie