Ceník 

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme… bohužel cenu za práci nelze stanovit bez znalosti určitých detailů realizované zakázky např. jedná-li se o novostavbu či rekonstrukci, znalosti prostředí, kde se bude zakázka realizovat, členitosti prostor, rozměrů, vybraných materiálů, stavební připravenosti prostor apod.

Proto nás kontaktujte a my Vám cenovou nabídku na míru připravíme…

Chci nabídku
Ušetříte 6 % na materiál díky DPH
Při objednávce spolu s montáží se na vás vztahuje DPH jen 15 % místo 21 %. Díky tomu ušetříte z ceny materiálu a cena samotné montáže se vám vrátí v podobě úspory peněz.
Dodáváme materiály
výhodněji
Záruka na materiál
včetně práce
Vizualizace
je samozřejmostí
Připravíme povrchy,
vše nanosíme
Nejmodernější
postupy
Vlastní tým
profesionálů
 

Kvalitně odvedená práce, sleva na obklady a další výhody

Získejte výhody při realizaci více zakázek od nás na jedné stavbě. Pomůžeme vybrat nejvhodnější materiál, zajistíme řemeslníky, vypracujeme návrh i kalkulaci. Ať máte jakékoliv nároky.

Konkrétní ceny našich služeb záleží na více parametrech, např. celková plocha, členitost obkládaných ploch, připravenost podkladů, typ a velikost obkladového materiálu nebo to, zda se jedná o interiér nebo exteriér.

Zavítejte nezávazně k nám na vzorkovou prodejnu, kde vše probereme, připravíme kalkulaci cenové nabídky a ukážeme vám dostupné možnosti materiálů a varianty realizace.

V případě, že potřebujete pouze materiál, rádi vás u nás přivítáme také a pomůžeme vybrat ten nejvhodnější. Máme řešení pro každou zakázku a realizaci, dům i koupelnu.

 
Máte dotazy ohledně
nabídky, realizace nebo kalkulace?

Naše práce

 

Další realizace

Chci nabídku

Přidat přílohu, plán, fotografie