Montáž a prodej dveří

Velký výběr kvalitních dveří, včetně montáže rukou zkušených odborníků. Otevřete nový prostor dveřmi od nás.

Prohlédnout ukázky práce Získat nabídku

Ušetříte 6 % na materiál díky DPH
Při objednávce spolu s montáží se na vás vztahuje DPH jen 15 % místo 21 %. Díky tomu ušetříte z ceny materiálu a cena samotné montáže se vám vrátí v podobě úspory peněz.

Plzeň, Praha i celá ČR

Dveře vám přijedeme namontovat nejen v Plzni a Praze, kde máme své showroomy, ale dle domluvy a rozsahu zakázky i v rámci celé České republiky.

Poradíme, navrhneme a spočítáme

Pomůžeme vybrat vhodné řešení dveří, vždy s ohledem na technické specifikace vašeho bydlení a váš vkus. Vybereme ideální dveře, které bude radost otevírat, poradíme s návrhem a zpracujeme kalkulaci.

 

Výběr dveří usnadníme

V naší vzorkovně v Křimicích vám je vždy k dispozici odborný pracovník. Zná odpovědi na vaše otázky, dodá informace, poradí a projde s vámi širokou nabídku interiérových i vstupních dveří a možností montáže. Zastavte se pro inspiraci nebo rovnou domluvit realizaci.

 

Montujeme se zárukou

Kromě výběru dveří se postaráme i o jejich kompletní dopravu a montáž. Ušetřete si čas a případné starosti a nechte to na nás a našich odborných spolupracovnících.

Chtějte spolehlivé partnery pro výběr a montáž dveří a přijeďte k nám! Realizujte nové dveře s námi, případně si přijeďte pro radu a inspiraci při jejich koupi.

Informace o cenách Zobrazit

Ukázky realizací

 

Další realizace

 

Chci nabídku

Přidat přílohu, plán, fotografie