15-TI LETA TRADICE NA TRHU
15-TI LETA TRADICE NA TRHU
15-TI LETA TRADICE NA TRHU
15-TI LETA TRADICE NA TRHU

Partneři

Keramika Soukup

Keramika Soukup nabízí obklady a dlažby do interiéru, na terasu či balkón, dále pak široký sortiment sanity a koupelnového nábytku. Nabízí širokou nabídku moderní, trendy i rustikální keramiky, klasické i atypické, tradiční i designové, standardní i luxusní keramiku. Vybrat si můžete z celé řady různých formátů a povrchů. Inspirovat se můžete v jejím showroomu v Plzni v Křimicích či v Praze Stodůlkách.

 

Lasselsberger, s. r. o.

Společnost LASSELSBERGER, s.r.o. je největším výrobcem keramických obkladů a dlažeb v ČR a zároveň se řadí k největším evropským výrobcům obkladových materiálů. LASSELSBERGER, s.r.o. zachovává a rozvíjí tradici české značky RAKO, která oslavila v loňském roce 130. výročí svého vzniku. Díky segmentaci značek RAKO HOME, RAKO OBJECT, RAKO SYSTEM pokrývá společnost téměř všechny potřeby zákazníků v oblasti keramických obkladů. Zároveň je jedním z významných výrobců stavební chemie.

Henkel

Henkel mezi největší výrobce lepidel, těsnicích hmot a funkčních nátěrů pro spotřebitele, řemeslníky a průmysl.

 

Ströher

Tradiční německý výrobce tažené keramiky.
Tažená keramika se vyznačuje nízkou nasákavostí a dobrou odolností proti popraskání mrazem. Dlažba značky Ströher se velmi hodí pro terasy, balkóny, k bazénům, do veřejných prostor, zkrátka všude tam, kde se dá očekávat vysoká zátěž a náročné klima.

 

Prüm

Firma PRÜM působí na českém trhu již od roku 1994 a její hlavní činností je prodej interiérových dveří a zárubní. Od roku 1996 začala dovážet dveře a zárubně od německé firmy PRÜM, která se řadí mezi největší výrobce dveří v Německu. Interiérové dveře PRÜM už tak mají i v České republice jsou tradici a objevíte je v mnoha domácnostech. Jsou oblíbené pro svůj elegantní design, který oceníte především v minimalistických prostorech.

Lipbled

Dveře lipbled vyjádřují každým detailem vztah firmy ke dřevu a kvalitě výrobků i k péči o životní prostředí. Pomocí přírody vytváříme nejkvalitnejší dveře. Výsledkem prolínání moderní technologie a lidské dovednosti jsou naše dveře originálním výrobkem, který může do Vašeho domova vnést teplo a útulnost.